آموزشها و مقالات از سراسر وب
انتخاب ثبت شرکت ها

انتخاب ثبت شرکت ها

 • اساسنامه در دو رونوشت همراه با امضاء اعضاء
 • در شرکت های نسبی
 • تحقیقاتی ٣٠٠٠ لیر ماهیانه
 • تغییر نام شرکت

از قسمت «نماینده شده (موکل)» نیز شخصی که وکیل نماینده وی است انتخاب می شود. اطلاع رسانی های آنی نیز در سامانه ی اینترنتی فوق قابل دسترسی می باشد. لذا از این طریق امکان دسترسی به آخرین اطلاعات مربوط به چگونگی تنظیم درخواست ها و آخرین وضعیت صورت جلسه ی ابرازی، مدارک مورد لزوم بخشنامه ها و شیوه نامه ی اجرایی ثبت شرکت ها و اطلاع رسانی های آنی و همین طور پیگیری پاسخ درخواست ثبت شرکت ها به راحتی امکان پذیر است. ثبت اطلاعات برای ذخیره اطلاعات در این صفحه می باشد. در انتها با کلیک بر روی کلید گام بعدی به صفحه بعد می رویم.در این مرحله به صورت خودکار یک شماره پیگیری 19 رقمی دریافت می نمایید و اطلاعات وارد شده ذخیره می گردد. در هیچکدام از شرکتهای نامبرده، میزان سرمایه شرکت نباید از یک میلیون ریال کمتر باشد و باید در یک حساب بانکی به نام شرکت، ذخیره شود.  This artic​le has be​en created by G SA Con tent᠎ Gener at᠎or Demov er sion. 1. فتوکپی شناسنامه و کارت ملی بازرسین

 2. اتصال به سایت مپ گوگل

 3. تعیین حق امضای شرکت

 4. بازگشت مالیات سالانه

 5. تداوم حضور فیزیکی و فعال مؤسسان فنی

 6. اعلام حوزه کاری شرکت

 7. نداشتن پلاک انتظامی فعال


مع ذلک، از آنجا که تا سرمایه نقدی شرکت کلاً پرداخت نشود و سهم الشرکه غیر نقدی تقویم و تسلیم نگردد، شرکت وجود ندارد، نفع صاحبان سرمایه ایجاب میکند که عملاً اقدام به چنین امری بکنند، و الا ممکن است، شخصاً مسئول معاملاتی محسوب شوند که اشخاص ثالث با آنها در حالتی انجام داده اند که شرایط مزبور تحقق پیدا نکرده است. در صورتی که نام انتخابی شما توسط کارشناس های اداره تائید نشود. درنهایت متقاضی که نسخه اصلی را در اختیار دارد به معاون اداره رجوع میکند تا امضا را از آنها دریافت کند. لازم به ذکر است اگر نوع سهام/سرمایه متفاوت و متنوع باشد باید برای هر کدام یک ردیف اختصاص پیدا کند. ثبت شرکت در تهران مثال اگر قصد از تغییرات شرکت تغییر در نام شرکت باشد، باید 5 نام مورد نظر خود را به ترتیب اولویت درج نمایید. هر یک از شرکت های تجاری زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد و شخصیت حقوقی آن کامل می شود که به ثبت رسیده باشد.مطابق ماده ی 195 قانون تجارت،ثبت کلیه ی شرکت های مذکور در این قانون الزامی و تابع جمیع مقررات ثبت شرکت ها است. 4 – گرفتن اوراق و اسناد مربوط به شرکت از اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری .

 C onte nt has ᠎be en cre​at ed by GSA  C​on᠎tent G en er at᠎or D​emoversion .


بنگاه های تجاری توسط اشخاص حقوقی عمومی اداره می شوند. موسسه ما از معدود سامانه های آنلاین می باشد که پایین ترین هزینه ها در ایران را دارد، حتی از شهر اصفهان پایین تر. در مرحله بعدی کلید «افزودن نام درخواستی» کلیک شده موارد تعیین شده در قسمت پایین فرم نشان داده شود. در صورت کامل بودن مدارک تقديمي، کارشناس ادارهي ثبت شرکتها اقدام به تهيهي پيشنويس آگهي ثبت نموده و به متقاضيان ثبت يا يکي از شرکا يا وکيل رسمي شرکت تحويل ميشود. تاسیس شرکت در ایران توجه به ثباث اقتصادی ثبت شرکت در آلمان ایده بسیار خوبی برای انواع کسب و کارها و استارت آپ ها به شمار می آید. در شرکت های مسئولیت محدود اگر تعداد شرکا بیشتر از 12 نفر باشد الزامی است دارای هیأت نظار باشد که این هیأت مجمع عمومی شرکا را سالی 1 بار تشکیل دهد . و اگر محدود باشد باید «حداکثر مدت فعالیت به ماه» نیز مدت زمان فعالیت را مشخص می کند.


«وضعیت حق امضا» نیز مشخص می کند که شخص جزء افراد دارای حق امضا در شرکت هست یا خیر. 6- آیا خارجیان می توانند در شرکت های ایرانی شریک باشند یا خیر ؟ همانطور که فوقاَ ذکر شد ثبت نمودن شرکت نیز نوعی رسیدگی است که متصدیان امر انجام می دهند تا معلوم شود آیا برای بوجود آوردن این شخصیت حقوقی دقت های لازمه شده و مقررات رعایت گردیده یا خیر؟ قوانین ثبت شرکت در کرمانشاه تفاوتی با دیگر استانها و شهرهای کشور ندارند. مبنای گزینش دانشجو در هریك از كدرشته های تحصیلی، براساس نمره كل حاصل از آزمون و نیز معدل كل دیپلم كه اثر هر كدام پنجاه درصد می باشد و با توجه به صلاحیتهای عمومی داوطلبان و در دو سهمیه شاغل و آزاد و نیز اولویتهای بومی بودن و شاخه تحصیلی مرتبط و غیرمرتبط و سهمیه ایثارگران صورت می گیرد. همانطورکه در مکاتبات گذشته نیز بیان گردید در جهت ایجاد رویه واحد یکسان سازی اقدامات ثبتی در تمامی مراجع ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری و جلوگیری از سلیقه ای عمل نمودن در نحوه ممیزی و بررسی نام و موضوع فعالیت اشخاص حقوقی مراتب با بسیاری از دستگاه های متولی مکاتبه و جلسات لازم برگزار که نتیجه آن بشرح مفاد نامه پیروی فوق الاشعار جهت بررسی نهایی و عندالزوم اصلاح و بازنگری به تمامی استانها ارسال گردید. Po st has been generated with G​SA C on te nt Gener ator DEMO.


سرمایه شرکت هنگام ثبت باید مشخص شود و همچنین میزان سهم هر شخص و همه به اطلاع اداره ثبت شرکت ها برسد. از آنجا که بهترین روش برای انجام فعالیتهای تجاری و غیر تجاری منظم، گسترده و مستمر ثبت شرکت تجاری و یا ثبت موسسه غیر تجاری میباشد و با توجه به مطالب ذکر شده می توان نتیجه گرفت که شیراز دارای پتانسیل ها و منابع طبیعی و انسانی و جغرافیایی بسیار مناسبی جهت سرمایه گذاری و راه اندازی شرکت های تجاری مختلف در بخش خصوصی می باشد. در اینجا سعی خواهیم کرد شما را با انواع متفاوت شرکتها و نحوه ثبت آنها آشنا سازیم. «شماره ملی/شناسه ملی» فیلدی است که در مورد اشخاص حقیقی و حقوقی متفاوت است و اطلاعاتش متفاوت است. تا مجدداً صفحه «افزودن اشخاص جلسه» باز شود در انتها با کلیک بر روی کلید گام بعدی به صفحه بعد می رویم. در انتها با کلیک بر روی کلید گام بعدی به صفحه بعد می رویم. ۷-ارائهی مجوز در صورت نیاز، بنا به اعلام کارشناس ادارهی ثبت شرکتها. پس از آن کلیدی به نام پذیرش وجود دارد که با زدن آن تقاضای تاسیس ثبت نهایی شده و ارسال می گردد. موضوع شرکت چیزی است که شرکت برای آن تاسیس شده باشد و به همین دلیل از اهمیت زیادی برخوردار است.


در این نوع شرکت یک نفر در شرکت بوده و هزینه نگهداری و تاسیس آن کم است. در نوع شخص حقیقی نام فارسی، نام¬خانوادگی فارسی، نام پدر فارسی ، شماره شناسنامه، جنسیت، تاریخ تولد، شماره همراه و نشانی به عنوان فیلدهای اجباری هستند. «شماره مستند نمایندگی» و «تاریخ مستند نمایندگی» نیز بر اساس همان مستند پر می شود.«تاریخ شروع نمایندگی» و «تاریخ پایان نمایندگی» نیز نشانگر تاریخی است که شخص در سمت نمایندگی حضور دارد. «از تاریخ» هم نشان می¬دهد که از چه تاریخی این تعداد سهام متعلق به این شرکت می باشد. «تعداد سهام» یعنی چند سهم یا چه میزان سرمایه جهت شرکت در نظر گرفته شدهه است. از نظر اقتصاد کلان، کل کالاهای صادراتی ترکیه حدود 7.3% از تولید ناخالص داخلی این کشور در سال 2019 است. هر یک از شرکتها و مؤسسات مختلف برای اهداف خاصی شکل یافتهاند، به همین جهت اگر انواع آنها را درست بشناسیم، بهتر میتوانیم به هدفی که با ثبت شرکت قصد رسیدن به آن را داریم دست پیدا کنیم، گفتنی است انواع شرکتها و مؤسسات دارای شباهتها و تفاوتهایی با یکدیگر هستند و برای ثبت هر یک از این شرکتها شرایط و مدارک خاصی لازم است که در این مقاله، به طور خلاصه و مفید توضیحی درباره هر کدام ارائه میگردد.


پس از کلیک بر روی کلید ثبت اطلاعات یک ردیف ایجاد می شود. برای حذف یک ردیف بر روی ضربدر کلیک می نماییم. برای حذف یک ردیف بر روی گام بعدی کلیک می نماییم. تعیین حداقل حقوق برای کامندان. در این شرکت ها، حداقل دو سهامدار در شرکت باید وجود داشته باشند و مسئولیت بدهی به وجود آمده برای شرکت، بر اساس نسبت سهام هر شریک تعیین میگردد. بر اساس این قرارداد طرفین باید در چارچوب قوانین تعیین شده مشغول به فعالیت شوند. «مدت فعالیت» بر اساس اینکه محدود یا نامحدود است انتخاب می شود. در «شرح فعالیت» نیز اگر در مورد موضوع فعالیت نیاز به توضیح باشد در این قسمت نوشته می شود. برای انتخاب زمینه فعالیت که همان موضوع کار شرکت است بر روی کلید «افزودن موضوع فعالیت» کلیک نموده تا صفحه جدیدی باز شود. بعضی از موضوعات فعالیت نیاز به مجوز از سازمان ها و ارگان های خاص دارد که در اینجا وجود یا عدم وجود مجوز مشخص می گردد. در این صفحه ابتدا «نوع فعالیت بالاتر» را از فهرست مربوطه انتخاب می کنیم. در این فرآیند، تعیین نوع شرکت یکی از اقداماتی است که در پیشبرد اهداف شرکت نقش مهمی را ایفا میکند.  Po᠎st was creat ed wi th G SA C on tent Generator D emover​sion!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.