آموزشها و مقالات از سراسر وب
Helping The others Realize The Advantages Of تاسیس شرکت

Helping The others Realize The Advantages Of تاسیس شرکت

– در صورتی که فعالیت شما در شرکت نیاز به مجوز داشته باشد باید مجوز آن فعالیت را از اداره مربوط به آن بگیرید و آن را تحویل دهید.

به طور کلی شرکت‌ها به دو دسته تجاری و مدنی تقسیم می‌شود. شرایط ثبت شرکت ادامه هر کدام از این شرکت ها را برای شما توضیح می‌دهیم.

در ادامه با نحوه ورود به سایت ثبت شرکت های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور آشنا می شویم.

همچنین برای دیدن کلیپ های آموزشی میتوانید ما را در اینستاگرام ثبت ونک دنبال نمایید.

در بخش تاسیس شخصیت حقوقی، امکان ثبت درخواست برای ثبت تاسیس شرکت وجود دارد. همانطور که در این مقاله توضیح داده شد، شخصیت های حقوقی می توانند از طریق این بخش به خدمات مختلفی دسترسی داشته باشند تا بتوانند اقدام به تاسیس شخصیت حقوقی زیر نظر سازمان اسناد و املاک کشور نمایند. 

کاربران کامپیوتر تمام محتویات پرونده شامل مشخصات اساسنامه،شرکت نامه،تقاضانامه و صورت جلسات را وارد سیستم می کنند بعد از آنکه محتویات مدارک وارد سیستم شد به متقاضی که درخواست داده می شود که دستیابی به محتویات پرونده در قسمت های مختلف اداری از طریق وارد کردن که درخواست امکان پذیر است.

در مرحله بعدی لازم است که شخصیت حقوقی و یا شرکت مد نظر خود را که قصد ثبت آن را دارید، را انتخاب کنید و بر روی گزینه ادامه کلیک کنید.

هدف اصلی ما در ثبت شرکت ونک تعهد و صداقت دوطرفه می‌باشد. ما در زمان‌بندی انجام خدمات نسبت به مشتریان خود متعهد هستیم و با صداقت کامل به شما عزیزان مشاوره ارائه می‌نماییم.

یکی از رایج ترین انواع شرکت های ثبتی در ایران است به طور خلاصه در مورد این شرکت و خصوصیاتش باید گفت که این نوع از شرکت ها معمولا خانوادگی و بین دو نفر یا بیشتر از افراد حقیقی و یا حقوقی تشکیل میگردد و بی آنکه سرمایه این شرکت به قطعات سهام تقسیم شود، هریک از شرکا دارای سهم الشرکه هستند و هریک از شرکا فقط به میزان آورده خود در شرکت نسبت به قروض و دیون و تعهدات شرکت مسئول می باشند.

در این سامانه، امکان استفاده از خدمات مختلف برای تاسیس شرکت ها وجود دارد.

مرحله اول: امضای اساسنامه شرکت توسط شرکای شرکت و یا وکیل قانونی آنها

جلوگیری از انحلال کسب و کار در زمان انصراف هر یک از شرکا و جایگزینی افراد دیگر به سادگی

– از اظهارنامه ای که تکمیل کرده اید باید دو برگ را تحویل دهید، دقت داشته باشید که برگه های اظهارنامه باید توسط کسانی که موسس آن هستند به طور کامل امضاء شود.

کپی شناسنامه برابر اصل شده توسط دفاتر اسناد رسمی (همه‌‌ی اعضای هیات مدیره، سهامداران و بازرسین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.