آموزشها و مقالات از سراسر وب
The Fact About ثبت شرکت That No One Is Suggesting

The Fact About ثبت شرکت That No One Is Suggesting

میخوای به هر مقصدی با ارزانترین بلیط سفر کنی؟ با این طراحی میتونی کسب و کارتو قوی تر معرفی کنی!

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

اجازه داشتن برای تاسیس شرکت در تهران و دیگر شهر های کشور بدین معناست که در حقیقت قانونگذار به چه گروهی از افراد حقیقی و حقوقی اجازه ایجاد شرکتی جدید را میدهد برای پاسخ به این موضوع باید عرض کنم که در قانون جمهوری اسلامی ایران اجازه ایجاد شرکت به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی و خارجی داده شده و حتی مجرمین و اشخاصی که سوء پیشینه نیز دارند میتوانند با عنوان موسس و سهام دار ، اقدام به ثبت نمایند.

از آنجا که شرکت ها از ابتدا می بایست موضوع فعالیت خود را مشخص نمایند آنها به دو دسته تقسیم میشوند :

برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود باید شرکتنامه و امضای آن توسط تمام شرکا به همراه تسلیم کل سرمایه نقدی و غیر نقدی صورت پذیرد.

مراحل ثبت شرکت مورد حداقل اعضا مورد نیاز برای تاسیس شرکت ها باید خاطر نشان کنم که بسته به نوع شرکت این عدد متغییر است به عنوان مثال در شرکتها ی مسئولیت محدود حداقل دو نفر و در شرکت های سهامی خاص حد اقل سه نفر می بایست به سازمان معرفی و ارائه مدارک نمایند که این افراد میتوانند هم شخصیت حقیقی و هم شخصیت حقوقی داشته باشند.

داشتن مشاور متخصص و متعهد در زمان ثبت ، میتواند موسسین را از اتفاقات ناخوشایند بسیاری در آینده محفوظ دارد. در این دودهه که ثبت ونک مشغول خدمت رسانی هستم. افراد موفق بسیاری را همچون استارتاپ های مطرح ملی کشور دیده ام که از همان ابتدای ثبت با حساسیت ویژه ای برای مشاوره مراجعه می نمودند.

در این شرکت تنظیم و امضای شرکت‌نامه الزامی می‌باشد و باید حدود، مشارکت، وظایف، اختیارات و حقوق هر یک از اعضا تصریح گردد.

شرکت و ورشکستگی شرکت مشخص شده و در صورت بروز اتفاقاتی از این قبیل زندگی شخصی شما به چالش کشیده نمی شود.

در این بخش می توان با وارد کردن شناسه ملی و یا وارد کردن اطلاعات ثبتی مانند نوع شرکت، شماره ثبت و … از شخصیت حقوقی استعلام گرفت.

همچنین در صورت نیاز به برندسازی ما با ارائه مشاوره ساده‌ترین راه را به شما ارائه می‌نماییم.

متقبل شدن هزینه ثبت شرکت در تهران : حق الثبت شرکت با توجه به سرمایه شرکت متغییر است.

– از اظهارنامه ای که تکمیل کرده اید باید دو برگ را تحویل دهید، دقت داشته باشید که برگه های اظهارنامه باید توسط کسانی که موسس آن هستند به طور کامل امضاء شود.

متقاضی همراه با پرونده به واحد تعیین نام مراجعه می کند و کارشناس تعیین نام پس از جستجو در کامپیوتر نام های درخواستی متقاضی را جستجو می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.