آموزشها و مقالات از سراسر وب
The best Side of تاسیس شرکت

The best Side of تاسیس شرکت

برای اطلاع دقیق از مدارک مورد نیاز برای انواع شرکت  بر روی لینک زیر کلیک کنید :

بنابر ماده یک دستور العمل های اجرایی ، درخواست کنندگان باید اطلاعات مربوطه را بر اساس فرم ها وارد نمایید و پس از مراجعه به سامانه مذکور متناسب با درخواست ، تمامی اطلاعات را باید به صورت گام به گام تکمیل نمایید .

ثبت شرکت در تهران حقوق این سایت محفوظ میباشد. طراحی سایت و سئو : وحید قریشی

شرکت‌های تعاونی نوعی شرکت هستند که سرمایه و ضمانت شرکا در آن تاثیر چشمگیری نداشته و تعداد و اکثریت شرکا موثرتر می‌باشد.

پاسخ مشاور ثبت ‏۰۶ بهمن ۱۳۹۹ سلام محمد جان، اگر میزان سرمایه شرکت منظور شماست که حداقل یکصد هزار تومان می باشد، اما اگر منظور شما سرمایه برای شروع کار است که بحثی جداگانه است که با توجه به میزان کار شما مشخص می شود، تاسیس شرکت نیاز به مدرک تحصیلی ندارد اما اگر در ادامه بخواهید برای شرکت ساختمانی، رتبه ابنیه بگیرید بله نیاز به حداقل مدرک کارشناسی خواهد داشت.

حال در نظر داریم که به توضیح مختصری از ثبت شرکت سهامی خاص و بامسئولیت محدود بپردازیم.

برای ثبت این نوع شرکت باید شرکتنامه به همراه اساسنامه‌ای که در آن نام شرکای ضامن به صراحت مشخص شده است و به همراه صورتجلسه تعیین هیئت مدیره به اداره ثبت شرکت ارائه شود.

پس از ثبت درخواست شرکت در سامانه ثبت شرکت ها، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و یا واحدهای مربوطه، می بایست اقدام به بررسی درخواست ثبت شده در این سامانه نمایند.

آنها به شدت وابسته این مرورگر بودند

شرکت ساختمانی چیست ؟ شرایط و مراحل ثبت شرکت ساختمانی چیست؟ چه مدارکی نیاز دارد ؟ با ما همراه باشید. شاید شنیده باشید که دوستان و نزدیکان خود شرکتی بنام ابنیه را ثبت نمودند ولی اطلاعات کافی در این زمینه نداشته باشید و یا اصلا ندانید که ابنیه به چه معناست و چگونه به ثبت می رسد در این مقاله سعی بر آن داریم که شما را با شرکت ابنیه و چگونگی ثبت آن آشنا نماییم بنابراین توصیه می شود که تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

آن دسته از شخصیت های حقوقی که تمایل به دریافت کد فراگیر را دارند، می توانند از طریق سایت ثبت شرکت ها اقدام ثبت درخواست کد فراگیر نمایند.

از سوی دیگر در مورد موضوعات فعالیت که نیاز به اخذ مجوز دارد میبایست موافقت اصولی و یا مستندات خود را در هنگام ثبت ضمیمه مدارک شرکت نمایند.

ثبت شرکت در تهران یک از اعضای شرکت به میزان سهمی که در شرکت برای تاسیس آن گذاشته اند می توانند مسئولیت بیشتری داشته باشند. تعداد کسانی که در این شرکت سهامدار هستند و برای تاسیس شرکت تلاش می کنند نباید کمتر از سه نفر باشد. شما برای تاسیس شرکت به مدارکی نیاز دارید که آنها عبارتند از :

در مرحله سوم، فرمی به شما نمایش داده می شود که در این فرم می بایست که اطلاعات مربوط به شرکت خود مانند مدت فعالیت، شماره تلفن و ایمیل را وارد کنید و سپس، کد پستی محل شرکت را در قسمت مشخص شده وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.