آموزشها و مقالات از سراسر وب
A Secret Weapon For طراحی ویلا

A Secret Weapon For طراحی ویلا

طراحی نقشه ی ویلا اساس کار ساخت خانه های ویلایی است و نباید آن را به دست فرد بی کفایتی بسپارید چرا که تمامی پروسه ی بعدی مثل طراحی دکوراسیون داخلی و طراحی نمای ویلا را تحت تاثیر خود درمی آورد.

یکی دیگر از معضلاتی که این موضوع نگاه تخصصی غلط به یک جنبه از معماری در پی دارد سیل پروژه های کپی شده و به دور از دانش و علم طراحی روز است این نگاه که شرکت معماری ویلا به این پدیده دارد اساسا تفکری غلط بوده مگر آنکه صرفا حربه ای تبلیغاتی برای بنگاه مربوطه باشد در غیر اینصورت عایداتی جز دور ماندن از خلاقیت های هنری در پی نخواهد داشت.

داشتن تیم مهندسی با مهارت اجرایی بالا و طراحان خوش ذوق که طبق علایق کارفرما بهترین طرح را در مدت زمان کوتاهی طراحی می کنند.

برای مثال اگر از جعبه گل یا گلهای سفید استفاده میکنید باعث میشود سایر بافتهای گیاهی کمتر در نظر ما جلوه کنند.

در واقع ما می دانیم که در گذشته زمانی که مردم عمدتا در مناطق روستایی زندگی می کردند هر خانواده خانه های خود را در یک قطعه زمین خاص ساخته بودند. امروزه بهتر است این مسئله را با کمک متخصصان درک کنید زیرا زمین سخت پیدا می شود و گران است همچنین بسیاری از تخصص ها و مراحل قانونی در زمینه های مربوط به ساخت و ساز آگاه و شما را در این خصوص راهنمایی میکنند

برای انتخاب شرکت طراحی ویلا اول از همه باید به سابقه و رزومه آن مجموعه توجه کنید و پروژه هایی که طراحی و اجرا کرده را مورد بررسی قرار دهید و اگر قصد اجرای پروژه را توسط آن تیم مهندسی را دارید کیفیت ساخت ویلا را حتما بررسی کنید و ببینید که آیا طرح های این شرکت اقتصادی هستند یا خیر.

جهت طراحی ویلا در ابتدا از مالک در خواست می گردد تا خواسته ها و انتظارات خود را از پروژه خود بیان نماید، پس از بررسی زمین مورد نظر متراژ تقریبی ساخت بنا نیز تعیین خواهد گردید.


این حیاط می‌تواند مجاور بخش حیاط نشیمن نیز قرار بگیرد و هم چنین به اتاق نشیمن راه داشته باشد.

زمانی که صحبت از طراحی ساختمان ویلایی می باشد مهمترین موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید کیفیت طراحی بوده و این آیتم برای هر فردی متناسب با سلیقه و علایقی که دارد متغیر خواهد بود.

حتما از پلان حرفه ای ساخت ویلا (پلان ساده با پیچیدگی کم) استفاده کنید.

. این ایده ها را در بناهای مختلف بر حسب شرایط و ویژگی های خاص آن پروژه به کار گیرد.

در مرحله اوّل، هدف خودتون رو از بازسازی ویلا مشخص کنین تا اجرای کار به طور دقیق و منظم شروع بشه.

قطعا یک پروژه بازسازی ویلای لوکس با امکانات رفاهی ویژه، قیمت مصالح و دستمزد اجرای بالاتری نسبت به بازسازی معمولی یک ویلا داره.

زندگی ویلا یک انتخاب کاملا شخصی است. اگرچه ارزیابی منطقی از انتخاب های شخصی دشوار است اما برای جلوگیری از تأثیرات منفی و پشیمانی لازم است معماران درباره مشتریانی که می خواهند در این زمینه ویلا داشته باشند در مورد مسائل مربوط به مکان مشاوره منطقی ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.