آموزشها و مقالات از سراسر وب
A Review Of طراحی و ساخت ویلا

A Review Of طراحی و ساخت ویلا

نقشه نمای ویلا نیز پس از نقشه معماری به صورت سه بعدی ارائه می گردد و از همان ابتدا کارفرما سبک نمای موردنظر خود را طبق نمونه های همین صفحه انتخاب نموده و به شرکت طراحی ویلا آرین پاراکس اطلاع می دهد تا معمار بر اساس آن کار طراحی نقشه ویلا و نمای ویلا را پیش ببرد.

پس معمولاً بازسازی ویلا گزینه مناسب‌تری به نظر می‌رسه! امّا کِی بهترین زمان برای انجام این بازسازی هست؟ بازسازی ویلا چه مراحلی داره و چه مدت طول می‌کشه؟ در این مطلب به تمام این سوالات پاسخ می‌دیم.

بنابراین مهم است که بودجه را به درستی تعیین کنید و جریان نقدینگی را به خوبی برنامه ریزی کنید. به این ترتیب کیفیت و زمان مطلوب برای رفتن به زندگی خیالی ویلایی با کمترین مشکلات امکان پذیر خواهد بود.

و باید راهنما باشد. خلاصه طراحی جایی که نیازها و انتظارات به روشی صحیح و واقع گرایانه ارائه می شود نکات زیادی را در مراحل بعدی فرآیند راهنمایی می کند.

از آنجا که ساخت ویلا یک مسئله شخصی است و تصمیم گیرندگان زیادی وجود ندارد ، مطمئناً فرصتی برای انعطاف پذیری بیشتر از سرمایه گذاری در املاک تجاری وجود دارد.

در طراحی محوطه باغ یا محوطه سازی باغ ویلا، باید بدانید که باغ خود را به چه منظور ایجاد می‌کنید.

عموما سبک های ویلا سازی به موارد ذیل تقسیم بندی می شوند :

حالا که متوجه شدین چرا باید ویلا رو بازسازی کنین، در ادامه به شما می‌گیم که بازسازی ویلا چه مراحلی داره؟

برخی از معماران و طراحان داخلی در این زمینه ترجیح می‌دهند ترکیب رنگ‌های خنثی را با رنگ‌های تیره به کار بگیرند. در طراحی نمای ویلا به سبک مدرن، اغلب از رنگ‌های روشن و سفید در نمای بیرونی و داخلی ویلا استفاده می‌شود.

اگر یک پیمانکار خوب برای ساخت ویلایتان انتخاب کرده اید یا خودتان قصد اجرای ویلا را دارید باید بدانید که نظارت بر اجرا مکمل طراحی است و کاری که در آن طراح حضور نداشته باشد آن ظرافت لازم را ندارد بنابراین بهتر است یک مهندس طراح ویلا تا پایان عملیات ساختمانی در کنارتان باشد.

آیا طراحی در سلام ساختمان رایگان است؟ هم بله هم خیر! به این صورت که اگر متخصص براتون طراحی انجام داد و باهاش به توافق رسیدن و قرارداد بستین، هزینه طراحی به عنوان تخفیف پروژهتون محسوب شده و رایگان خواهد بود. اما اگر متخصص براتون طراحی انجام داد ولی باهاش به توافق نرسیدین باید هزینه طراحی رو پرداخت کنین. آیا سلام ساختمان تعمیرات کابینت و کمد هم انجام میده؟ خیر. در حال حاضر این خدمت رو ارائه نمیدیم. آیا خرید کابینت دست دوم انجام میدین؟ هم بله هم خیر!

وجود خلاقیت و تجربه در مهندس معمار از اولویت های انتخاب فرد شایسته است. همچنین داشتن اطلاعات کافی درباره اصول ساخت و ساز از ملزومات مهم جهت شروع به کار است.

اگر در باغچه خود استخر دارید اطمینان از بسته بودن استخر برای جلوگیری از غرق شدن فرزندان در این استخر بسیار حیاتی است. باز هم در مورد ویلا های چند طبقه برای جلوگیری از خطر سقوط از پله ممکن است لازم باشد از پنل های تقسیم کننده در بالای پله ها استفاده کنید.


یکی دیگر از دلایل بازسازی شهربازی ها، اضافه کردن امکانات تفریحی بیشتر به شهربازی می باشد. به طور مثال برخی از شهربازی ها در ابتدای تاسیس شدن ممکن است کوچک باشند و یا اینکه امکانات زیادی برای تفریح نداشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.