آموزشها و مقالات از سراسر وب
5 Simple Techniques For طراحی ویلا

5 Simple Techniques For طراحی ویلا

باید از طریق مکان یابی مناسب فضاها و استفاده از فضای سبز و محوطه سازی از دید عابران و همسایگان محفوظ بماند.

گیاهان در بخش‌های مختلفی از یک محوطه می‌توانند قرار بگیرند از جمله مسیر‌های رفتو آمد، ایوان، اطراف آلاچیق و پرگولا و حتی در مواردی که با کمبود فضای کافی مواجه هستیم در تراس با ایجاد تراس سبز و دیوار‌های سبز نیز میتوانیم فضای سبز ایجاد کنیم.

اهمیت زیادی دارد که بودجه مشتری در بدو امر و پیش از شروع به طراحی و آغاز کردن پروژه، در نظر گرفته شده و به خوبی در مورد آن صحبت و مشاوره صورت بگیرد. همه چیز پس از آن بر مبنای این بودجه بندی اولیه پیش خواهد رفت و لازم است که در خصوص آن، قطعیت وجود داشته باشد. در صورتی که میزان بودجه از سوی تیم طراحی مورد اهمیت و لحاظ قرار نگیرد، طراحی به سمت و سوی دیگری رفت و این احتمال به شدت وجود دارد که نتیجه کار برای اجرا چیزی فراتر از سطح بودجه مشتری بوده و عملا پیاده سازی آن با مشکلات زیادی همراه شود.

در دست داشتن یک نقشه و پلان دلنشین این فرصت را به شما می دهد که احساس ناب و منحصر به فردی را پس از اتمام ساخت ویلا داشته باشید که این موضوع زمانی میسر و تاثیرگذارتر خواهد بود که در هزینه های ویلا از هرگونه خرج و مخارجی چشم پوشیده و با دست و دلبازی از بهترین امکانات و آیتم ها بهره مند شوید.

ما در شرکت آرین پاراکس قبل از عقد قرارداد و شروع طراحی نقشه ، مالکین محترم را با سبک های طراحی و چالش های پیش رو آشنا می کنیم و پیشنهاد بهینه برای متراژ مناسب ساخت ویلا را خواهیم داد تا مالکین محترم با هوشیاری و آگاهی تمام با ما اقدام به همکاری نمایند .


طراحی و ساخت ویلا معماری و طراحی داخلی نباید مستقل از راه حل های مهندسی در نظر گرفته شود سیستم ساختاری ساختمان ، سیستم های گرمایش ، سرمایش-تهویه ، تاسیسات بهداشتی ، شبکه های برق و روشنایی باید مطابق با طراحی معماری توسعه یابد.

بدون تردید در آغاز هر پروژه ای، برآورد هزینه طراحی ویلا از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و در وهله اول افراد سعی برآن دارند تا با کمترین هزینه ها ویلای خود را طراحی کنند. از ایام قدیم معماران و سازندگان ویلا سعی برآن داشتند که کمترین مقدار هزینه برای ساخت ویلا داشته باشند چرا که هزینه های طراحی را به عنوان یک هزینه مضاعف و بیهوده می دانستند و در نتیجه ساخت و معماری ویلا را به دست افراد تازه کار و بی تجربه می دادند که در هزینه ها نهایت صرفه جویی را داشته باشند و نتیجه این کار به پشیمانی منجر می شد.

این حیاط می‌تواند مجاور بخش حیاط نشیمن نیز قرار بگیرد و هم چنین به اتاق نشیمن راه داشته باشد.

با توجه به تنوع بالای ویلاسازی و همین طور نیاز به دو فاکتور زیبایی، دوام و امنیت؛ طراحی اصولی ویلا از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود.

آیا قصد خرید و ساخت یک ویلای لوکس و مدرن را دارید و به دنبال برآورد هزینه طراحی ویلا هستید؟ آیا از طرح ویلای خود زده شدید و دیگر دکوراسیون ویلای خود را نمی پسندید و برای بازسازی ویلا به دنبال تعرفه طراحی ویلا هستید؟

طراحی ویلا روستیک برای آن دسته از افرادی که مایل به سپری کردن اوقات خود در یک محیط کاملا طبیعی و با فضای طبیعی هستند، فوق العاده به نظر می رسد. این سبک از ویلا سازی با اتکا بر فضای ساخت و ساز روستایی، همان قالب و ساختار را در شکل یک عمارت بزرگ تر و باشکوه تر، پیاده سازی می کند.

بازسازی ویلا رو می‌شه در مراحل زیر خلاصه کرد. یادتون باشه که ترتیب مراحل رو رعایت کنین.

در ادامه در مورد امکانات جانبی ساختمان ویلایی از قبیل جکوزی ، استخر ، سالن ورزش ، تراس ، شاه نشین و… بحث خواهد شد.

زمانی که تصمیم به طراحی یک ویلای جدید می گیرید، سبک های مختلف طراحی ویلا برای شما وجود داشته و با بررسی هر یک از آن ها، می توانید بهترین سبک ویلایی مخصوص به خود را انتخاب کرده و همان الگو را در پیش بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.