آموزشها و مقالات از سراسر وب
5 حقیقت آسان درباره ثبت شرکت در تهران

5 حقیقت آسان درباره ثبت شرکت در تهران

یکی از رایج ترین انواع شرکت های ثبتی در ایران است به طور خلاصه در مورد این شرکت و خصوصیاتش باید گفت که این نوع از شرکت ها معمولا خانوادگی و بین دو نفر یا بیشتر از افراد حقیقی و یا حقوقی تشکیل میگردد و بی آنکه سرمایه این شرکت به قطعات سهام تقسیم شود، هریک از شرکا دارای سهم الشرکه هستند و هریک از شرکا فقط به میزان آورده خود در شرکت نسبت به قروض و دیون و تعهدات شرکت مسئول می باشند.

فرم ثبت شرکت زیر را تکمیل و جهت بررسی و مشاوره رایگان با موسسه تماس بگیرید. بعد از بررسی فرم ثبت شرکت موسسه با متقاضی تماس حاصل می کند.

این نوع شرکت نیز بسیار در ایران رایج است و ماهیت این نوع شرکت ( حتی اگر موضوع فعالیت بازرگانی نداشته باشد)، تجاری است و در این نوع شرکت موسسین می بایست تمام سرمایه شرکت را تامین نمایند.

ثبت شرکت در تهران و یا دیگر شهر های کشور اولین گام درست در شروع یک کسب و کار اقتصادی است.خواه شما دارای شرکاء متعدد باشید و خواه به صورت فردی(بله درست خواندید) قصد شروع یک کار را دارید.

در صورت تائید اوراق توسط کارشناسان اداره ثبت شرکت شما تاسیس و می بایست به پرداخت هزینه های قانونی و اخذ کد اقتصادی اقدام کنید.

چه افرادی مجاز به ثبت شرکت در تهران و دیگر نقاط کشور هستند؟

نحوه ثبت شرکت یا تاسیس شخصیت حقوقی به اینصورت می باشد که بعد از تصمیم در زمینه مراحل ثبت شخصیت حقوقی که پیشتر توضیح داده ایم اوراق نهائی را جهت تائید نام شخصیت حقوقی برای اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری به صورت اینترنتی ارجاع می زنیم.

سعی کردم در این مقاله کوتاه و با زیانی ساده، تمامی سوالات رایج در مورد ثبت شرکت را پاسخ دهم .

برای اطلاع دقیق تر از هریک از انواع شرکت ها در ذیل به مقاله مرتبط با آنها مراجعه کنید.

درخواست ثبت شرکت در تهران و دیگر نقاط کشور، از سوی اشخاص حقوقی

میزان سهامی که در این نوع شرکت سرمایه گذاری می شود باید به طور مساوی بین سهام داران تقسیم شود و معمولا شرکت تعاونی از لحاظ فعالیت به دو دسته توزیعی و تولیدی تقسیم می شوند.

موسسه نیز یکی دیگر از روش های جاری ثبتی در ایران است برای درک بهتر واژه موسسه باید کمی توضیح در مورد تفاوت موسسه و شرکت ها بدهم . شرکت ها را باتوجه به موضوع فعالیت شان میتوان دسته بندی های مختلفی نمود .

باید آگهی ثبت شرکت را در روزنامه رسمی چاپ کنید. https://vanak.org/company-registration/ در آینده برای هرکاری که بخواهید انجام دهید اصل یا کپی برابر اصل این آگهی را لازم دارید.

قابلیت دریافت وام و تسهیلات بانکی زیاد از موسسات و بانک های داخلی و خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.