آموزشها و مقالات از سراسر وب
چگونه تاسیس یک شرکت می تواند در زمان، استرس و هزینه شما صرفه جویی کند. عمومی

چگونه تاسیس یک شرکت می تواند در زمان، استرس و هزینه شما صرفه جویی کند. عمومی

شرکت های تجاری که در ایران فعالیت می کنند و در انواع مختلفی هستند ذیل قوانین تجاری قرار می گیرند، هدف اصلی در تشکیل و ثبت این نوع از شرکت ها جذب شود و توزیع آن بین اعضا تشکیل دهنده است.

در شرکت‌ دانش بنیان نوع اول، اعضای هیئت علمی مالک هستند

در گام بعدی شما باید تصویر برابر اصل شده اساسنامه خود را در سایت اداره ثبت قرار دهید.

بدین منظور متقاضیان می بایست ابتدا به صورت حقوقی شرکت یا موسسه ای را در اداره ثبت شرکت ها به ثبت برسانند و بعد از اخذ شناسه ملی شرکت نسبت به ثبت نام شرکت در سامانه شرکت های دانش بنیان جهت ارزیابی اقدام نمایند.

نهادهای دولتی و خصوصی نیز اعتماد زیادی به این نوع از شرکت‌ها دارند. امکان دریافت انواع تسهیلات بانکی و شرکت در مناقصه‌ها و مزایده‌های بزرگ گواه همین اعتماد است.

برخلاف توضیحات رایج از مراحل ثبت که صرفا توضیحاتی کوتاه و کلی هستند ما تصمیم گرفتیم که طریقه ورود اطلاعات در سامانه را به شکل کاربردی از زمان تصمیم به شروع کسب و کار تا پایان مراحل برای شما هم به صورت تصویری و هم به تفضیل توضیح دهیم. با ما تا انتها همراه باشید.

این اتفاق در ثبت شرق تهران افتاده است کسی پاسخگو نیست چه باید کرد ؟؟؟

در اولین مرحله باید شرکت مورد نظر را ثبت کنیم روال این ثبت، مشابه سایر شرکت‌ها است. معمولا برای ثبت شرکت دانش بنیان یا از نوع سهامی خاص و یا با مسئولیت محدود است.

مثلا مدیر عامل و یا رئیس هیت مدیره، در اینجا باید تاریخ شروع و پایان سمت فرد مشخص باشد و همچنین داشتن حق امضا برای فرد مذکور و یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر باید تایید شود.

در مرحله بعدی، اطلاعات روزنامه‌ای شرکت از روی فهرست مشخص می‌شود و به دنبال آن شما وارد صفحه اظهار نامه میشوید.

سرمایه افراد در این شرکت‌ها به سهام تبدیل می‌شود. البته این سهم‌ها قابل ارائه در بورس اوراق بهادار نیستند و فقط بین اشخاص خرید و فروش می‌شوند.

– تصویر مدارک شناسایی مدیر تصفه معرفی شده ( اگر مدیر تصفیه جزو شرکا بود نیاز به این مدرک نمی باشد)

آیا می‌توان از طریق دفاتر پیشخوان برای ثبت شرکت اقدام کرد؟

آدرس و شماره تماس ادارات ثبت و ثبت شرکت ها ی تهران در این صفحه قرارداده شده است.در نظر داشته باشید ممکن است کد مربوطه تغییر کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.