آموزشها و مقالات از سراسر وب
ترفند هوشمند کفپوش صنعتی پلی یورتان که هیچکس درباره آن صحبت نمی کند

ترفند هوشمند کفپوش صنعتی پلی یورتان که هیچکس درباره آن صحبت نمی کند

کفپوش پلی اورتان و کفپوش اپوکسی دو نوع رایج از انواع کفپوش بشمار می روند که هریک کاربرد خاص خود را دارند. اگر بخواهیم به تفاوت کفپوش پلی یورتان ورزشی با کفپوش اپوکسی از نظر عملکرد بپردازیم باید بگوییم که کفپوش اپوکسی نسبت به کفپوش پلی اورتان سخت تر است.

در صورتی که در پروژه‌ای از رنگ پلی اورتان صنعتی ضد سایش به عنوان پوشش استفاده شده باشد و بعد از گذشت مدتی تصمیم به پوشش مجدد آن باشد، می‌توان از محصولات زیر جهت پوشش مجدد استفاده نمود:

مایع فوم پلی یورتان شایان ذکر است که نمونه های وارداتی تا اندازه ای قیمت بیشتری دارند و چرا که کیفیتی خوب و بهتری دارند و همچین تقاضا برای آن سیار زیاد است.

قابل نصب در پشت گاز و بخاری( به شرط آنکه در معرض مستقیم آتش قرار نداشته باشد)

هر اندازه که میزان ضخامت ورق پلی یورتان پایین تر باشد قیمت بیشتری دارد.

ادامه کل می توان گفت کفپوش صنعتی پلی یورتان به دلیل مقاومت شیمیایی و مکانیکی بالا قابل استفاده برای سطوحی که در معرض تنش، ضربه و سایش قرار دارند، می باشد.

قبل از اجرای پلی یورتان از سالن بازدید می‌شود تا بررسی‌های لازم روی سطح انجام گیرد تا شرایط مناسبی برای اجرای پلی یورتان داشته باشد. در صورتی که سطح نیاز به آماده سازی داشته باشد این مرحله انجام می‌گیرد. سپس سطح از گرد و غبار و آلودگی‌ها کاملا پاک شده و آماده اجرای پلی یورتان می‌شود. با توجه به نوع کفپوش ورزشی که مورد نیاز است ممکن است چند لایه پلی یورتان اعمال شود.

انواع آسانسور و نحوه کارکرد آنها[کششی، هیدرولیک و کارگاهی]

فروشگاه ورق پلی یورتان همه ما به هنگام خرید به دنبال مرکز و یا شرکتی می گردیم که هر نوع محصولی را که بخواهیم در آن وجود داشته باشد و مثل یک فروشگاه بتوانیم هر نوع محصول عایقی را خرید نماییم .

در زمان اجرا، مواد کفپوش اپوکسی باید به مقدار کافی و مناسب مصرف بشن و در صورت عدم رعایت این موضوع ممکنه نتیجه مطلوب بدست نیاد.

اگه از اکسپلور میای و دلت میخواد کلی طرح های خوشگل و بادوام برای خونه یا محل کارت ببینی حتما به پیجمون سر بزن.

#کفپوشاپوکسی #رنگ #رنگترافیکیتکجزئی #رنگترافیکی #رنگاپوکسی #رنگپلیاورتان #پلیاورتان #رنگجدولی #کارخانهرنگ #کفپوشورزشی

کفپوش های صنعتی اپوکسی مقاوم در برابر اسید و باز با توجه به دمای محیط و نوع اسید برای مکان های مورد نظر ساخته می شوند.

امیدواریم با خواندن این نوشته با انواع کفپوش های صنعتی و ویژگی ها و کاربردهای هرکدام آشنا شده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.