آموزشها و مقالات از سراسر وب
ترفند هوشمند کفپوش صنعتی پلی یورتان که هیچکس درباره آن صحبت نمی کند

ترفند هوشمند کفپوش صنعتی پلی یورتان که هیچکس درباره آن صحبت نمی کند

دارا بودن سطح صاف و یکپارچه، مقاومت بسیار بالای مکانیکی، استحکام در برابر سایش و خراش، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و خاصیت آنتی باکتریال از جمله ویژگی های بارز این محصول است.

کفپوش پلی یورتان از چه موادی تشکیل شده و ترکیب آن چگونه است:

کفپوش پلی اورتان صنعتی، پوششی مناسب برای کف کارخانه جات، پارکینگ ها و… است. زیرا در برابر خطرات صنعتی، شیمیایی و… مقاومت بالایی دارد. از کفپوش صنعتی به عنوان پوشش سطوح لوله ها نیز استفاده می شود زیرا کفپوش پلی اورتان صنعتی هم کیفیت لازم را دارد و هم به راحتی اجرا می شود.

بنابراین با اعمال تغییر در هریک از دو جز کفپوش پلی یورتان ورزشی می توان به ویژگی جدیدی دست پیدا کرد. به همین دلیل، کفپوش پلی اورتان در کنار کفپوش اپوکسی محبوبیت زیادی دارد.

آیا رنگ های پلی یورتان صنعتی ضد سایش در نما و کارهای تزئیناتی کاربرد دارد؟

مقاومت حرارتی این کفپوش ها بالاست و در محیط هایی که دمای بالایی دارند قابل استفاده هستند.

کفپوش های صنعتی، سطحی صاف و بدون خلل و فرج دارند؛ از این رو آب و مواد اسیدی یا بازی نمی توانند درون آن ها نفوذ کنند و به آن ها آسیب رسانند. کفپوش های صنعتی از متریال های مختلف ساخته می شوند و هر کدام برای مکانی خاص مناسب هستند.

انواع آسانسور و نحوه کارکرد آنها[کششی، هیدرولیک و کارگاهی]

و مرغوبترین و با کیفیت ترین ورق های پلی یورتان را در قیمت های مناسب و مقرون به صرفه از تولید به مصرف به فروش می رساند.

ورق حرارتی پلی یورتان را می شود جانشین عایق های پشم سنگ و پشم شیشه نمود.

کفپوش های صنعتی به طور کلی دارای مقاومت مکانیکی بسیار بالایی می باشند.

کفپوش پلی اورتان یک رزین مایع است که برای پوشش کف بتنی و سایر سطوح مانند اپوکسی و غیره استفاده می شود. این نوع کفپوش، در دو نوع پایه آب یا روغنی عرضه می شود. کفپوش صنعتی پلی یورتان با پلی یورتان بر پایه آب آسانتر و خشک شدن آن سریعتر است، اما سریعتر از سطح روغنی فرسوده می شود.

اجرا کف پوشهای ادارات مراکز درمانی پارکینگها دنشگاه ها و …

همانطور که شما هم شاهدش هستید، زندگی مدرن بدون استفاده از پلی یورتان بسیار سخت خواهد بود. نرمی، راحتی و قابلیت انعطاف پذیری این مواد موجب گشته است تا طراحان ساخت مبلمان توجه ویژه‌ای به این ترکیب نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.