آموزشها و مقالات از سراسر وب
Top Guidelines Of مدارک ثبت شرکت

Top Guidelines Of مدارک ثبت شرکت

آیا برای به ثبت رساندن شرکت نیازی به ارائه کارت پایان خدمت است؟ خیر، کارت پایان خدمت از جمله مدارک لازم نیست.

سلام روز بخیر وقتی همزمان هم مجمع عمومی عادی سالیانه و هم جلسه هیات مدیره برای تعیین سمت و دارندگان امضای مجاز را بخواهیم ثبت کنیم بایستی کدام گزینه درنوع صورتجلسه را بایستی انتخاب کرد؟سپاس از شما

برای تنظیم صورتجلسه افزایش سرمایه و مطالعه هزینه و جزییاتش، روی آن کلیک کنید.

به عنوان مثال اگر شما بخواهید سرمایه شرکت را افزایش دهید، باید سمت اشخاص شرکت را سهام‌دار وارد نمایید.

توجه داشته باشید اگر شخصی در شرکت سهامدار باشد ولی در قسمت اشخاص این صفحه، اسم او در گزینه‌ها دیده نشود تا بتوانید میزان سهام او را وارد کنید، باید به قسمت سمت اشخاص برگشته و او را به عنوان سهامدار هم انتخاب کنید.

«وضعیت حق امضا» نیز مشخص می کند که شخص تعیین شده حق امضای اوراق را دارد یا خیر. پس از آن کلید «ثبت سمت شعبه» را کلیک می نماییم. موارد تعیین شده در قسمت پایین فرم نشان داده شود. برای حذف یک ردیف بر روی  “حذف سمت شعبه”  کلیک می نماییم. در انتها با کلیک بر روی کلید گام بعدی به صفحه بعد می رویم. در این مرحله به صورت خودکار اطلاعات وارد شده ذخیره می گردد. این موضوع سبب آن نمی شود که شما نتوانید اطلاعات خود را تصحیح نمایید.

هنگامی ‌که بخواهید تغییراتی در سرمایه داشته باشید، تکمیل این گام ضروری‌ست.

رویکرد مجله ثبت‌یار آموزشی است و بر عکس پرسش شما، سعی بر آن داشته‌ایم که آموزش‌هایی قرار دهیم تا افرادی که قصد دارند خودشان به صورت شخصی تاسیس انجام دهند، با مشکل مواجه نشوند.

ثبت شرکت در تهران قسمت نام امضا کننده دفتر:  نام وکیل شرکت یا نام شخصی که برای امضا دفاتر و پرداخت هزینه‌ها به اداره مراجعه می‌کند را، وارد کنید.

ثبت برند مقالات جامع تعرفه و هزینه ثبت برند در سال ۱۴۰۰

چگونه برندهای‌ ثبت شده را استعلام کنیم؟

برای وارد کردن شخص کلید افزودن شخص جدید را کلیک می نماییم. در این حالت صفحه ای با عنوان «اشخاص حقیقی و حقوقی» باز می شود.

در شرکت‌های با مسئولیت محدود، نسبی، تضامنی، مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی حداقل شرکا ۲ نفر، در شرکت سهامی عام، حداقل شرکا ۵ نفر، در شرکت سهامی خاص، حداقل شرکا ۳ نفر و در شرکت تعاونی، حداقل شرکا ۷ نفر است.


انتخاب یا تغییر مدیران، انتخاب بازرسان، تصویب سال مالی و تغییر در سرمایه شرکت، تنها بخشی از تغییراتی‌ست که می‌توانید یا ملزم هستید در شرکت انجام دهید. برای ایجاد تغییر در شرکت، در قدم اول باید نوع صورتجلسه خود را تشخصیص دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.