آموزشها و مقالات از سراسر وب
The Definitive Guide to طراحی و ساخت ویلا

The Definitive Guide to طراحی و ساخت ویلا

برای اینکه تصوری حدودی از زمان بازسازی ویلا داشته باشیم، اون رو در سه دسته اصلی مطرح می‌کنیم:

همینطور باغچه ویلا شما به اندازه یک باغ میوه نیاز به رسیدگی نخواهد داشت.

در ساخت و طراحی یک ویلای مدرن، از یک سبک مشخص و ترجیحا ساده استفاده می‌شود. برای رسیدن به یک طراحی استاندارد و مطلوب، باید مواردی همچون رنگ، بافت و جزئیات طراحی به صورت دقیق و منظم انتخاب و عملی شوند.

جهت طراحی و بازسازی شهربازی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

طراحی ویلا در دماوند به خاطر مسطح بودن اکثر زمین های این منطقه نیاز به محاسبات پیچیده ای ندارد اما برای محاسبه حق الزحمه طراحی باید سایر فاکتورها را همانطور که در متن بالا اشاره کردیم در نظر بگیریم.

اگر زمین دارای شیب یا پست و بلندی باشد پس در نتیجه باید خاکبرداری یا خاک ریزی شود و در صورت وجود اختلاف ارتفاع با رمپ و پله مسیر ها را مشخص نمود.

معماری داخلی یا دکوراسیون ویلایی شامل طراحی سقف کاذب ، کف و دیوار ، آشپزخانه ، مبلمان و… می باشد.

در محوطه سازی باغ میوه، باید بدانید چه محصولاتی بهتر در آن منطقه جغرافیایی به عمل می‌آید و غیر از این باید خاک، فضای کافی برای رشد درختان، تامین آب کافی و همینطور رسیدگی دوره ای مثل هرس کردن و سم پاشی و غیره را باتوجه به شرایط آب و هوایی در نظر داشته باشید.

طراحی و بازسازی ویلا از بتن، سیمان سفید و فلز از جمله مهم تریم و اصلی ترین متریال هایی است که سبک مدرن استفاده می شود.

و سبک بومی و سنتی هر منطقه خاص آن منطقه است. برای مثال در مناطقی که بارندگی زیاد است در سبک بومی از سقف های شیب دار و یا در مناطق جنوب از کاهگل در دیوارها یا سقف های گنبدی شکل در سایر نقاط ایران استفاده می شود.

. این ایده ها را در بناهای مختلف بر حسب شرایط و ویژگی های خاص آن پروژه به کار گیرد.


استفاده از نورپردازی مناسب در نمای داخلی و خارجی ویلا موجب زیبا‌تر جلوه‌دادن آن می‌شود و باید پیش بینی های لازم در زمان طراحی نقشه ویلا صورت بگیرد.

گروه تسکو سازه متخصص در طراحی و ساخت ویلا مدرن و ویلای چوبی با جدید ترین متریال در ساخت ویلا های لوکس در ایران می باشد.

زندگی ویلا یک انتخاب کاملا شخصی است. اگرچه ارزیابی منطقی از انتخاب های شخصی دشوار است اما برای جلوگیری از تأثیرات منفی و پشیمانی لازم است معماران درباره مشتریانی که می خواهند در این زمینه ویلا داشته باشند در مورد مسائل مربوط به مکان مشاوره منطقی ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.