آموزشها و مقالات از سراسر وب
About راهنمای ثبت شرکت

About راهنمای ثبت شرکت

وب سایت ثبت یار خدمات و تعرفه ها سوالات متداول تماس با ما صفحات پربازدید

اگر اعضای «هیات مدیره خارج از شرکا» باشد یعنی مانند مثال فوق مدیر عامل می تواند خارج از شرکا نیز باشد و در این صورت در این فیلد مشخص می شود. «وضعیت حق امضا» نیز مشخص می کند که شخص جزء افراد دارای حق امضا در شرکت هست یا خیر. در انتها کلید «ثبت سمت شخص» را کلیک نموده تا اطلاعات در ذیل آن نشان داده شود. در انتها با کلیک بر روی کلید گام بعدی به صفحه بعد می رویم. در این مرحله به صورت خودکار اطلاعات وارد شده ذخیره می گردد. این موضوع سبب آن نمی شود که شما نتوانید اطلاعات خود را تصحیح نمایید.

ثبت شرکت چقدر زمان می‌برد؟ به ثبت رساندن شرکت از طریق خدمات پنجره واحد در ۱۰ روز کاری و از طریق سامانه اداره ثبت شرکتها، در ۱۴ روز کاری انجام می‌شود.

تاریخ پایان سمت برای اعضا هیات مدیره و مدیرعامل در شرکت‌های سهامی، دو سال است و برای بازرسین تا انتهای سال مالی خواهد بود.

سمت متقاضی را همیشه اصیل وارد ‌کنید. (اصیل به این معنی است شخص متقاضی؛ سهام‌دار، شریک یا وکیل شرکت است).

شرایط ثبت شرکت از خارج شدن یکی از اعضای هیات مدیره و تغییر تعداد اعضای هیات مدیره، لازم است مجمع عادی، مجدد تشکیل شود و مدیران جدید را انتخاب نمایند.

تشخیص صلاحیت پیمانکاری و اخذ گرید

شمال تهران شامل محله‌های تجریش، نیاوران، قلهک، ونک، دروس، ظفر، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، اقدسیه، جردن، الهیه، ولنجک، جماران، سعادت‌آباد، ازگل، لویزان، مینی‌سیتی، سوهانک، حسین‌آباد، مبارک‌آباد، اوین، درکه، فرحزاد، پونک، شهرک غرب و جنت‌آباد می‌شود.

این گام مخصوص زمانی است که دستور جلسه تغییر آدرس داشته باشید. به عبارت دیگر، بخواهید آدرس ثبت شده شرکت را تغییر دهید.

بسته به موضوع فعالیت‌تون می‌تونید شرکت سهامی خاص یا شرکت با مسئولیت محدود رو انتخاب بفرمایید. ما می‌تونیم کارهای غیرحضوری و تنظیم مدارک رو براتون انجام بدیم.


تاریخ شروع و پایان سمت اشخاص را باید بر اساس تاریخ صورتجلسه انتخاب کنید.

اداره کل ثبت شرکت‌های تهران در خیابان میرداماد، تقاطع اتوبان مدرس، پلاک ۲۷۵ واقع شده است. شماره تلفن ثبت شرکت در تهران نیز ۰۲۱۴۳۴۹۸ است.

این صفحه دارای دو قسمت «اختیارنامه شعبه» و «متن اختیارنامه شعبه» می باشد.

کلیۀ حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به “آسان‌ثبت” است. آسان‌ثبت تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.