آموزشها و مقالات از سراسر وب
راهنمای نهایی قیمت ایمپلنت دندان

راهنمای نهایی قیمت ایمپلنت دندان

اگرچه این ابزار کوچک هستند و به نسبت دیگر تجهیزات قیمت کمتری دارند اما حتما بایستی در تخمین هزینه راه اندازی مطب دندانپزشکی مورد توجه قرار گیرند.

ایمپلنت های داخل استخوان : این نوع از ايمپلنت جزو معروف ترین نوع ایمپلنت مي باشند که به صورت یک پیچ داخل استخوان قرار می گيرند.

اینجا دکتر سعید قریشی از سال ۱۳۸۲ تا سال ۱۳۹۳ علاوه بر انجام فعالیتهای علمی، آموزشی و آشنایی با جدیدترین متدهای ارتودنسی در داخل و خارج کشور به صورت خصوصی در درمان بیماران فعالیت می نمودند؛ ایشان یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در تهران اند.

ایمپلنت یک پیچ از جنس تیتانیوم است که در لثه فرو می رود و دندان ساخته شده بر روی آن قرار می گیرد

همچنین در صورت تمایل می توانید از طریق واتساپ به صورت زنده و تصویری با متخصصان سیمادنت صحبت کنید و درباره روند کاشت ایمپلنت خود از آن ها مشورت بگیرید.

اگر پیچ به خوبی درون استخوان فک جوش نخورده باشد امکان عفونت آن وجود دارد .

سایر اینسترومنت های مورد نیاز برای هزینه راه اندازی مطب دندانپزشکی :

در روش جدید و با اسکن سه بعدی عمل کاشت ایمپلنت دندان جلو در یک روز انجام میشود و این روش دقت بسیار بالایی دارد. همچنین هزینه آن نسبت به روش سنتی بیشتر است.

ولی ایمپلنت چون در استخوان کاشته می‌شود مانع از حرکت دندان‌های مجاور و کج شدنشان می‌شود.

منظور از ایمپلنت فوری دو چیز است. متخصص ایمپلنت دندان در تهران یک حالت بلافاصله پس از کشیدن دندان می‌توان ایمپلنت کاشت که به آن ایمپلنت یک روزه گفته می‌شود. در حالت دیگر نیز اگر بارگذاری روکش بلافاصله پس از کاشت انجام شود گفته می‌شود ایمپلنت فوری است.

در این مرحله ممکن است مشخص شود استخوان فک به اندازه کافی، بافت استخوانی متراکم ندارد. و یا نیاز به اضافه شدن بافت استخوانی به ناحیه و اطراف ایمپلنت است.

ایمپلنت به روش‌های خاصی درون استخوان فک کاشته می‌شود. قبل از شکافتن فک، در لثه برشی ایجاد می‌شود و با کمک مته‌های دندانپزشکیِ ظریفی، استخوان دریل می‌شود.

ایمپلنت دندان جلو و کاشت دندان جلو بسیار ساده تر از کاشت دندان های دیگر است زیرا دسترسی پزشک متخصص ایمپلنت دندان بسیار راحت تر است و با سرعت و دقت بیشتر، بنابراین متخصص ایمپلنت دندان براحتی می تواند عمل کاشت دندان جلو را انجام دهد.

همچنین پاکسازی و بهداشت دهان و لثه به درستی انجام نمی گیرد و همین باعث ایجاد عفونت های لثه می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.