آموزشها و مقالات از سراسر وب
بهترین راهنمای کفپوش های صنعتی پلی یورتان

بهترین راهنمای کفپوش های صنعتی پلی یورتان

خدمات انجام شده: ترکیب کاغذ دیواری و پوستر هلندی و به پیشنهاد کمپانی

#میکروسمنت_هایکا #مایکروسمنت #میکروسمنت #دیوارپوشبتنی #معماریمدرن #کفپوشاپوکسی #پلییورتان #اپوکسی #هایکاسمنت #رنگنما #سمنت #ویلاسازی #ویلا #رستوران #ویلامدرن #رستورانمدرن #ویلامینیمال #معماری_داخلی #مدرن

پایه سیمانی پایه رزینی پایه لیتیومی درزگیر ها الیاف و افزودنی بتن

این نوع کفپوش برای تمامی سالن های ورزشی سرپوشیده مثل فوتسال، بدمینتون، بسکتبال، والیبال و زمین های چند منظوره ایده آل است.

مشتریان و خریداران عزیز می توانند به منظور کسب نمودن اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و فروش و اطلاع از نمایندگی های فروش عایق پلی یورتان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

بسته بندی جدید محصولات مادر رنگ آکریلیک و نیم پلاستیک جوایز نفیس

خدمات اجرای عایق پلی یورتان اجرای عایق حرارتی پلی یورتان

یکی از مدرن ترین محصول های با تکنولوژی روز دنیا محصول ورق فوم پلی یورتان است.

از آنجایی که پلی اورتان در اصل فومی متراکم با دانسیته بالا می‌باشد، با تزریق در قالب به شکل ابزارهای پیش ساخته با طرح‌های متنوعی در آمده است و همین موضوع تنوع کاربردها و کارایی‌ آن‌ها را تا حد زیادی افزایش می‌دهد به طوری که به جرات می‌توان گفت که تقریبا در هر تکنولوژی و صنعتی نامی از پلی یورتان‌ها به گوش می‌خورد.

کفپوش ضد گرد و غبار که به کفپوش آنتی داست معروف است، دارای سطحی یکپارچه و صاف است و مقاومت آن در برابر سائیدگی و فشار بالا می باشد.

پلی یورتان صنعتی همین دلیل دوره کیورینگ کفپوش پلی یورتان معمولا کمتر از دوره کیورینگ کفپوش اپوکسی است

عایق پلی یورتان تزریقی میزان چگالی فوم پاششی و فشار پاشش در این مرحله قابل تنظیم است و به دلخواه کم و زاد می تواند بشود ، در صورتی که چگالی فوم مورد نظر ما اندک باشد ، درصد سلول های باز آن در بافت اش افزایش خوهد یافت.

“پلی الی” که جزو ترکیبات اصلی رزین های پلی یورتان است، با کمک روغن کرچک اصلاح می شود. در سنتز رزین های پلی یورتان از موادی استفاده شده که نتیجه به کارگیری آن ها، تنوع بیشتر کفپوش های پلی یورتان نسبت به کفپوش های اپوکسی است چرا که با کوتاه و بلند کردن زنجیرهای پلی ال و همچنین دستکاری و تغییر آن به راحتی می توان خواص مختلفی را از این نوع کفپوش ها دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.